TRŁ WIOSNA x artsophy 0
TRŁ WIOSNA x artsophy

Warszawo! Już w najbliższą sobotę i niedzielę widzimy się na świeżutkiej, pachnącej i pełnej kolorów, wiosennej edycji Targów Rzeczy Ładnych 🌷

TRŁ Wiosna odbędzie się 2 i 3 kwietnia w godzinach od 11:00 do 19:00 w warszawskim EXPO XXI przy Prądzyńskiego 12/14.

 

Będzie prawie 200 wystawców, 9 stref tematycznych, w tym: rośliny, meble, ceramika, biżuteria, plakaty, produkty dla dzieci, eko kosmetyki i część wellness, a w niej i MY. I absolutna nowość na TRŁ - strefa DELI. Czeka Was cała gama designerskich skarbów!

Do tego w trakcie targów odbędzie się charytatywna wystawa plakatów polskich i ukraińskich ilustratorów. Na TRŁ WIOSNA będzie specjalne stoisko, na którym będziecie mogli za 50 zł kupić każdy plakat z wystawy! Cały dochód zostanie przeznaczony na Ukraiński Dom w Warszawie / Український дім у Варшаві!

 

W tych dniach od każdej sprzedanej maty przekażemy 10zł na działalność zaprzyjaźnionej fundacji Hearty Foundation, która pragnie zapewnić edukację przyszłości i dostęp do rynku pracy każdej młodej osobie, a teraz czynnie angażuje się w pomoc osobom z Ukrainy 💛💙 Śledząc ich szerokie poczynania i zakres pomocy, będziemy dumni mogąc dołożyć swoją cegiełkę. Zróbmy to razem!


Zobacz: https://heartyfoundation.com/


Przyjdźcie i poczujcie z nami WIOSNĘ! 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail i zyskaj 5% zniżki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl