Odkryj swoją ulubioną matę do jogi i ćwiczeń

Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki w świecie jogi, czy jesteś zaawansowaną joginką, bądź joginem. Podczas praktyki mata do jogi jest bardzo ważna. To ona ma zapewnić Ci komfort i stabilność w trakcie ćwiczeń. Wybierz matę, która posłuży Ci na lata. Odkryj z nami świat jogi ♥︎ 

 

Maty do jogi i ćwiczeń

mata do jogi i ćwiczeń: z żywicą czy bez?

Wzór wybrany, ale zastanawiasz się, który wariant maty wybrać? Część mat do jogi i ćwiczeń mamy w dwóch wersjach: z dodatkową warstwą żywicy lub bez. Wybór odpowiedniego wariantu jest bardzo indywidualny i zależy od naszych osobistych predyspozycji. W ten sposób możesz zdecydować, czy wolisz matę bardzo miłą w dotyku, czy matę z żywicą o bardziej chropowatej strukturze. 

 

mata do jogi i ćwiczeń bez żywicy

Mata do jogi pokryta jest warstwą niezwykle miłej w dotyku mikrofibry. Właściwości mikrofibry sprawiają, że im bardziej wilgotne mamy dłonie i stopy, tym lepsza będzie przyczepność. Jeśli na początku praktyki masz zimne dłonie, możesz mieć nieco mniejszą przyczepność. Wtedy wystarczy zrobić dwa powitania słońca i dłonie rozgrzeją się.

 

mata do jogi i ćwiczeń z dodatkową warstwą żywicy

Mata do jogi i ćwiczeń również posiada mikrofibrę, która dodatkowo zalana jest warstwą żywicy. Jej struktura jest bardziej wyrazista i chropowata. Ten wariant świetnie sprawdzi się dla osób, które przez całą praktykę mają zimne, suche dłonie oraz stopy. 

 

 

mata do jogi i fitness od artsophy

grubość mat do jogi i ćwiczeń

W naszych matach do jogi i ćwiczeń stawiamy na najwyższy komfort, dlatego grubość mat artsophy to ponad 4mm. Zależy nam, aby osoby z wrażliwymi kolanami czy wystającymi kośćmi również mogły cieszyć się praktyką jogi, bez odczuwania dyskomfortu.

komfort podczas ćwiczeń

Maty do jogi z wierzchu pokryte są warstwą mikrofibry, która ma właściwości absorbujące wilgoć. W praktyce oznacza to, że im bardziej mamy spocone dłonie i stopy, tym lepszą będziemy mieć przyczepność. Od spodu maty do jogi znajdziemy kauczuk naturalny ze żłobieniami w jodełkę, dzięki temu nasza mata nie będzie przemieszczać się po podłodze. Jest to bardzo ważne w zachowaniu bezpieczeństwa podczas ćwiczeń.

wyjątkowość wzorów mat do jogi i ćwiczeń

Za wyjątkowość naszych mat odpowiadają polscy ilustratorzy. Dzięki temu, nasze maty do jogi i ćwiczeń są niepowtarzalne. Do współprac zapraszamy polskich artystów. Zależy nam, aby wspierać lokalne talenty.

przemieszczanie się z matą do jogi i ćwiczeń

Do każdej maty do jogi i ćwiczeń dodajemy ekologiczny bawełniany pasek gratis.  Z paskiem dużo łatwiej przemieścisz się za zajęcia z jogi nawet na rowerze.

 

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas!

 

#SztukaStapaniaPoZiemi

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl