Kobieca energia w Częstochowie! 0

Przebudź swoje marzenia i daj im skrzydła!

11.03.2023 roku w Częstochowie odbędzie się konferencja dla kobiet, które chcą rozwinąć swoje umiejętności i otrzymać narzędzia do realizacji swoich celów. Partner akcji, artsophy, udostępni wygodne maty, aby zapewnić wygodę podczas tej inspirującej i pełnej energii konferencji.


Organizatorem Konferencji jest Szkoła Liderek z Warszawy, a wydarzenie to będzie okazją do spotkania wyjątkowych kobiet, które od lat tworzą swoje biznesy z pasją i podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i mnóstwem inspiracji. Wśród prelegentek znajdziemy takie osoby jak: Katarzynę Dziubałkę, właścicielkę Szkoły Liderek i organizatorkę ponad 200 Konferencji dla Kobiet, Magdalenę Muchę, założycielkę fundacji Q Marzeniom, Annę Mochnacką, założycielkę własnej firmy odzieżowej oraz Akademii Rekreacji, Zuzannę Kasztelan-Suzi Sofi, założycielkę studia jogi, Katarzynę Czajkowską, współzałożycielkę Sati Studio oraz Agnieszkę Bojdę współwłaścicielka Harmoni Ciała.
 

Całkowity dochód z konferencji zostanie przekazany na rzecz fundacji Q Marzeniom, która działa na rzecz rozwoju dzieci borykających się z przeszkodami wynikającymi z nierównego startu oraz wspiera kobiety w kontekście ich zawodowej aktywizacji, a także walczy ze stereotypową dyskryminacją płci.

 

To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do spotkania z innymi kobietami, które podobnie jak Ty, poszukują swojego miejsca w biznesie, pasji lub nowych perspektyw. Przyjdź, zobacz, poczuj kobiecą energię i pozwól, by inspirujące kobiety pomogły Ci rozwinąć swój potencjał i dały nowe narzędzia do działania.

 

W artsophy ważne jest promowanie zdrowego i zrównoważonego stylu życia oraz  inicjatyw związanych z rozwojem duchowym i fizycznym, dlatego na uczestniczki będą czekały zajęcia z medytacji oraz jogi. Będzie to świetna okazja do przetestowania maty do jogi od artsophy.

 

Do zobaczenia w Częstochowie 11.03.2023 roku! 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail i zyskaj 5% zniżki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl