Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Możesz odstąpić od umowy w terminie do: 14 dni od otrzymania zamówienia 

 

Procedura zwrotu 

 

Krok 1: Zgłoś chęć zwrotu

Od umowy możesz odstąpić wysyłając nam wiadomość e-mail z wypełnionym formularzem zwrotu (link do formularza) na adres: shop@artsophy.eu lub dołączając wypełniony formularz zwrotu do przesyłki.

 

Krok 2: Nadaj paczkę do nas

Zwracany towar wraz z paragonem zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Azaliowa 31/33, 42-200 Częstochowa, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

 

Krok 3: Zwrot należności

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie na zasadach wskazanych w Regulaminie sklepu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na konto bankowe, które podasz w formularzu zwrotu.

 

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

 

 

Reklamacje

Poniższe treści mają zastosowanie do tzw. kupującego uprzywilejowanego. Jeśli nim nie jesteś, zajrzyj do naszego regulaminu sklepu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat reklamacji.

W przypadku gdy niewłaściwie zrealizujemy zawartą z Tobą umowę, masz prawo złożyć reklamację - najlepiej na adres e-mail: shop@artsophy.eu lub drogą pocztową na adres ul. Halicka 10/11/103, 31-036 Kraków. Co do zasady, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Na podstawie przepisów ustawy o prawach konsumenta możesz w takiej sytuacji żądać: wymiany towaru lub naprawy towaru. W niektórych przypadkach możesz też odstąpić od umowy lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny.

 

Szczegóły w tym zakresie znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl